Friss
Versenyek
Bemutatók
Dokumentumok
Egyesület
Archívum
Linkek
Médiapartnerünk
Íjász gyűjtőportál
Tárnokvölgy Grafikai Stúdió
Versenyek, amiken részt vettünk
Versenyek, amelyeken egyesületünk tagjai részt vettek:

155. WA Pálya minősítő
Rendező szervezet:
Hetényegyházi Íjász és Szabadidősport Egyesület
Helyszín: Kecskemét-Hetényegyháza
Időpont: 2014. július 19.
Verseny jellege: WA pálya minősítő verseny
Részt vevők: Örkényi Lili, Végh Pál Péter, Csapó Gábor, Szöllősi Máté
Eredmények: Örkényi Lili aranyérem, országos csúcs, Szöllősi Máté aranyérem, országos csúcs, Végh Pál Péter aranyérem, Csapó Gábor aranyérem, országos csúcs

154. Országos Diákolimpia döntő
Rendező szervezet:
Magyar Íjász Szövetség
Helyszín: Mátyásföldi repülőtér
Időpont: 2014. június 21.
Verseny jellege: Diákolimpia döntő
Részt vevők: Manhertz Dorottya, Varga Dóra, Kujbus Anna, Kujbus Regina, Márton Dávid, Zóka Oliver, Zóka Yente, Makszi Máté, Sándor Máté, Örkényi Lili, Kovács Mátyás, Kovács Enikő, Szöllősi Máté, Végh Pál Péter, Csapó Gábor, Berthóty Márton
Eredmények: Örkényi Lili aranyérem, Szöllősi Máté aranyérem, Végh Pál Péter aranyérem, Manhertz Dorottya aranyérem, Csapó Gábor aranyérem, Makszi Máté bronzérem, Kujbus Anna bronzérem, Varga Dóra 4. helyezés, Márton Dávid 5. helyezés, Kovács Mátyás 6. helyezés, Kovács Enikő 6. helyezés, Zóka Yente 7. helyezés, Sándor Máté 8. helyezés, Zóka Oliver 8. helyezés, Kujbus Regina 9. helyezés, Berthóty Márton 11. helyezés

153. Terep GP2
Rendező szervezet:
Magyar Íjász Szövetség
Helyszín: Alsóörs
Időpont: 2014. június 14-15.
Verseny jellege: WA terep minősítő verseny
Részt vevők: Háromszéki Petra
Eredmények: Háromszéki Petra aranyérem

152. 3D GP1
Rendező szervezet:
Magyar Íjász Szövetség, HDH-IAA
Helyszín: Gödöllő, Babat-völgy
Időpont: 2014. május 24-25.
Verseny jellege: 3D HDH-IAA minősítő verseny
Részt vevők: Háromszéki Petra
Eredmények: Háromszéki Petra aranyérem

151. Terep GP1
Rendező szervezet:
Magyar Íjász Szövetség
Helyszín: Borsodnádasd, Mátéhegyi Ökopark és Sportcentrum
Időpont: 2014. május 17-18.
Verseny jellege: WA terep minősítő verseny
Részt vevők: Háromszéki Petra
Eredmények: Háromszéki Petra aranyérem

150. Dél-Alföldi Régió Regionális Diákolimpia selejtező
Rendező szervezet:
Hetényegyházi Íjász és Szabadidősport Egyesület
Helyszín: Hetényegyháza, Fenyő utcai focipálya
Időpont: 2014. május 11.
Verseny jellege: Diákolimpia selejtező
Részt vevők: Manhertz Dorottya, Varga Dóra, Kujbus Anna, Kujbus Regina, Márton Dávid, Zóka Oliver, Zóka Yente, Makszi Máté, Sándor Máté, Örkényi Lili, Kovács Mátyás, Szöllősi Máté, Végh Pál Péter
Eredmények: Örkényi Lili aranyérem, Szöllősi Máté ezüstérem, Kovács Mátyás ezüstérem, Makszi Máté ezüstérem, Márton Dávid 5. helyezés, Végh Pál Péter ezüstérem, Kujbus Anna ezüstérem, Sándor Máté ezüstérem, Zóka Oliver 8. helyezés, Zóka Yente 4. helyezés, Varga Dóra aranyérem, Kujbus Regina 5. helyezés, Manhertz Dorottya aranyérem

149. Budapesti és Pest Megyei Regionális Diákolimpia selejtező
Rendező szervezet:
Budapesti Íjász Szövetség
Helyszín: Budapest
Időpont: 2014. április 27.
Verseny jellege: Diákolimpia selejtező
Részt vevők: Manhertz Dorottya, Berthóty Márton, Varga Dóra, Kujbus Anna, Márton Dávid, Molnár Anna, Zóka Oliver, Zóka Yente, Kovács Enikő, Makszi Máté, Csapó Gábor, Örkényi Lili, Kovács Mátyás, Szöllősi Máté, Végh Pál Péter, Keveházi Zsombor
Eredmények: Örkényi Lili aranyérem, új országos csúcs, Szöllősi Máté aranyérem, új országos csúcs, Kovács Mátyás aranyérem, Végh Pál Péter aranyérem, Keveházi Zsombor aranyérem

148. 3D GP1
Rendező szervezet:
Tatabányai Íjász Egyesület
Helyszín: Tatabánya-Csákányospuszta
Időpont: 2014. április 26-27.
Verseny jellege: 3D HDH-IAA minősítő verseny
Részt vevők: Háromszéki Petra
Eredmények: Háromszéki Petra aranyérem

147. 3D Évadnyitó
Rendező szervezet:
Magyar Íjász Szövetség
Helyszín: Gödöllő, Szent István Egyetem
Időpont: 2014. április 12.
Verseny jellege: 3D IFAA minősítő verseny
Részt vevők: Háromszéki Petra
Eredmények: Háromszéki Petra aranyérem

146. WA Pálya Évadnyitó
Rendező szervezet: Magyar Íjász Szövetség
Helyszín: Gödöllő, Szent István Egyetem Focipálya
Időpont: 2014. április 12. 
Verseny jellege: WA Pálya minősítő verseny
Részt vevők: Örkényi Lili, Kovács Mátyás, Szöllősi Máté, Végh Pál Péter, Keveházi Zsombor
Eredmények: Örkényi Lili aranyérem, új országos csúcs, Szöllősi Máté aranyérem, új országos csúcs, Kovács Mátyás aranyérem, Végh Pál Péter aranyérem, Keveházi Zsombor aranyérem

145. Terep Évadnyitó
Rendező szervezet:
Delta Íjászegyesület Pápa
Helyszín: Döbrönte Várdomb
Időpont:
2014. április 5.
Verseny jellege: Terep WA minősítő verseny
Részt vevők: Háromszéki Petra
Eredmények: Háromszéki Petra aranyérem, országos csúcs

144. WA Terem OB
Rendező szervezet: Magyar Íjász Szövetség
Helyszín: Kecskemét, LÁNCHÍD U. ISKOLA
Időpont: 2014. március 22. 
Verseny jellege: WA Pálya terem országos bajnokság
Részt vevők: Kujbus Anna, Háromszéki Petra, Örkényi Lili, Kovács Mátyás, Csapó Gábor, Szöllősi Máté
Eredmények: Örkényi Lili aranyérem, magyar bajnoki cím, új országos csúcs, Háromszéki Petra ezüstérem, Szöllősi Máté ezüstérem, Kujbus Anna bronzérem, Kovács Mátyás bronzérem, Csapó Gábor ötödik helyezés

143. Dél-Alföldi Régió kvalifikációs teremverseny
Rendező szervezet: Hetényegyházi Íjász és Szabadidősport Egyesület
Helyszín: Kecskemét, LÁNCHÍD U. ISKOLA
Időpont: 2014. március 16. 
Verseny jellege: WA kvalifikációs pályaíjász teremverseny
Részt vevők: Kujbus Anna, Manhertz Dorottya, Örkényi Lili, Kovács Mátyás, Keveházi Zsombor, Végh Pál Péter
Eredmények: Örkényi Lili aranyérem, új országos csúcs, Kujbus Anna aranyérem, Manhertz Dorottya aranyérem, Végh Pál Péter aranyérem, Kovács Mátyás aranyérem, Keveházi Zsombor ezüstérem

142. 3D Terem OB
Rendező szervezet:
Magyar Íjász Szövetség
Helyszín: Nyíregyháza, BUJTOSI Szabadidő Csarnok
Időpont: 2014. március 15.
Verseny jellege: 3D terem országos bajnokság
Részt vevők: Háromszéki Petra
Eredmények: Háromszéki Petra aranyérem, magyar bajnok

141. IFAA Terem OB
Rendező szervezet:
Letizia Sportclub
Helyszín: Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium csarnoka
Időpont: 2014. február 1.
Verseny jellege: IFAA terem országos bajnokság
Részt vevők: Háromszéki Petra, Szöllősi Máté
Eredmények: Háromszéki Petra aranyérem, magyar bajnok, Szöllősi Máté aranyérem, magyar bajnok

140. Budapest Bajnokság
Rendező szervezet:
Budapesti Íjász Szövetség
Helyszín: Budapest, Láng Sportcsarnok
Időpont: 2014. január 25.
Verseny jellege: WA minősítő pályaíjász teremverseny
Részt vevők: Háromszéki Petra, Manhertz Dorottya, Szöllősi Máté
Eredmények: Háromszéki Petra aranyérem, Budapest bajnoka, Manhertz Dorottya aranyérem, Budapest bajnoka, Szöllősi Máté aranyérem, Budapest bajnoka

139. Budapesti és Pest Megyei Régió kvalifikációs teremverseny
Rendező szervezet: Örs Íjász Klub
Helyszín: Budaörs, Városi Sportcsarnok
Időpont: 2014. január 11. 
Verseny jellege: WA kvalifikációs pályaíjász teremverseny
Részt vevők: Háromszéki Petra, Szöllősi Máté, Manhertz Dorottya, Csapó Gábor, Kovács Mátyás, Keveházi Zsombor, Végh Pál Péter
Eredmények: Háromszéki Petra aranyérem, Szöllősi Máté aranyérem, Manhertz Dorottya aranyérem, Végh Pál Péter aranyérem, Csapó Gábor ezüstérem, Keveházi Zsombor ezüstérem, Kovács Mátyás bronzérem

138. Nyugat-Dunántúli Régió kvalifikációs teremverseny
Rendező szervezet: Ring SE
Helyszín: Győrújbarát, Sportcsarnok
Időpont: 2013. december 29. 
Verseny jellege:
WA kvalifikációs pályaíjász teremverseny
Részt vevők: Háromszéki Petra, Szöllősi Máté, Örkényi Lili, Csapó Gábor, Kovács Mátyás, Keveházi Zsombor
Eredmények: Örkényi Lili aranyérem, Háromszéki Petra aranyérem, Szöllősi Máté aranyérem, Csapó Gábor aranyérem, Kovács Mátyás ezüstérem, Keveházi Zsombor aranyérem

137. FREDDO Örömíjász Terem Kupa II.
Rendező szervezet: FREDDO KFT, Célpont 2010 KFT  
Helyszín: Vác, Sportcsarnok
Időpont: 2013. december 14.
Verseny jellege: örömíjászverseny
Részt vevők: Háromszéki Petra,Szöllősi Máté
Eredmények: Háromszéki Petra aranyérem, Szöllősi Máté aranyérem

136. FREDDO Örömíjász Terem Kupa
Rendező szervezet: FREDDO KFT, Célpont 2010 KFT  
Helyszín: Göd, Sportcsarnok
Időpont: 2013. november 16.
Verseny jellege: örömíjászverseny
Részt vevők: Háromszéki Petra,Szöllősi Máté
Eredmények: Háromszéki Petra aranyérem, Szöllősi Máté aranyérem

135. Mergen Kupa, XV.
Rendező szervezet:
Szent László Íjász Egyesület
Helyszín: Mogyoród, Sportcsarnok
Időpont: 2013. november 10.
Verseny jellege: IFAA teremíjász verseny
Részt vevők: Háromszéki Petra
Eredmények: Háromszéki Petra aranyérem

134. Mergen Kupa, XV.
Rendező szervezet:
Szent László Íjász Egyesület
Helyszín: Mogyoród, Sportcsarnok
Időpont: 2013. november 9.
Verseny jellege: WA minősítő teremíjász verseny
Részt vevők: Örkényi Lili, Molnár Anna, Háromszéki Petra, Csapó Gábor, Kovács Mátyás, Szöllősi Máté, Végh Pál Péter, Keveházi Zsombor
Eredmények: Örkényi Lili aranyérem, Háromszéki Petra aranyérem, Végh Pál Péter aranyérem, Szöllősi Máté aranyérem, Molnár Anna ezüstérem, Kovács Mátyás bronzérem, Keveházi Zsombor bronzérem, Csapó Gábor hatodik helyezés

133. Mesék, hősök, legendák II.
Rendező szervezet:
Haraszti Íjász Klub
Helyszín: Dunaharaszti, Sportsziget
Időpont: 2013. szeptember 21.
Verseny jellege: örömíjászverseny
Részt vevők: Szöllősi Máté
Eredmények: Szöllősi Máté aranyérem

132. Terep évadzáró
Rendező szervezet:
Alsóörsi Íjász Egyesület
Helyszín: Alsóörs, kőszínház
Időpont: 2013. szeptember 21. 
Verseny jellege: WA terep minősítő verseny
Részt vevők: Háromszéki Petra, Háromszéki Attila, Örkényi Lili
Eredmények: Háromszéki Petra aranyérem, Háromszéki Attila ezüstérem, Örkényi Lili aranyérem

131. Nyers Csaba őszi versenye
Rendező szervezet:
Nyers Csaba
Helyszín: Budakalász, Nyers Csaba birtoka
Időpont: 2013. szeptember 8.
Verseny jellege: örömíjászverseny
Részt vevők: Szöllősi Máté
Eredmények: Szöllősi Máté aranyérem, mesterek tornája első hely

130. Futásíjász OB
Rendező szervezet: MISZ
Helyszín: Budapest, Ikarus Sportcentrum
Időpont: 2013. augusztus 31.
Verseny jellege: Futásíjász országos bajnokság
Részt vevők: Keveházi Zsombor
Eredmények: Keveházi Zsombor ezüstérem

129. WA Pályaíjász OB
Rendező szervezet: MISZ
Helyszín: Budapest, Ikarus Sportcentrum
Időpont: 2013. augusztus 31.
Verseny jellege: WA pályaíjász országos bajnokság
Részt vevők: Örkényi Lili, Keveházi Zsombor, Szöllősi Máté, Végh Pál Péter
Eredmények: Örkényi Lili aranyérem, magyar bajnoki cím, Szöllősi Máté aranyérem, magyar bajnoki cím, Keveházi Zsombor aranyérem, Végh Pál Péter aranyérem

128. WA Pályaíjász GP2
Rendező szervezet: MISZ és Malév SC
Helyszín: Budapest, Vilmos Endre Sportcentrum
Időpont: 2013. július 20.
Verseny jellege: WA minősítő verseny
Részt vevők: Keveházi Zsombor, Örkényi Lili, Szöllősi Máté
Eredmények: Keveházi Zsombor aranyérem, új országos csúcs, Örkényi Lili aranyérem, Szöllősi Máté aranyérem

127. IFAA EFAC 2013 Európa Bajnokság
Rendező szervezet: Magyar Íjászszövetség
Helyszín: Sopron, Ágfalva
Időpont: 2013. július 9–13.
Verseny jellege: IFAA terep EB (ötnapos)
Részt vevők: Háromszéki Petra
Eredmények: Háromszéki Petra ezüstérem

126. Nyers Csaba nyári versenye
Rendező szervezet:
Nyers Csaba
Helyszín: Budakalász, Nyers Csaba birtoka
Időpont: 2013. július 14.
Verseny jellege: örömíjászverseny
Részt vevők: Ferenczi Jeanette, Szöllősi Máté, Zöbelin Benedikt, Zöbelin Thomas, Zöbelin Veronika
Eredmények: Szöllősi Máté aranyérem, mesterek tornája első hely, Zöbelin Veronika aranyérem, Zöbelin Benedikt bronzérem

125. IFAA Terepíjász Verseny
Rendező szervezet:
Alsóörsi Íjász SE
Helyszín: Alsóörs
Időpont: 2013. június 23. 
Verseny jellege: Felkészülési terepverseny a soproni IFAA terep EB-re
Részt vevők: Háromszéki Petra
Eredmények: Háromszéki Petra aranyérem

124. Suli Íjászbajnokság, országos döntő
Rendező szervezet:
Magyar Íjász Szövetség
Helyszín: Budapest, RTK pálya
Időpont: 2013. június 22. 
Verseny jellege: Suli íjászbajnokság
Részt vevők: Csapó Gábor, Gyarmati Balázs, Keveházi Zsombor, Kovács Mátyás, Molnár Anna, Örkényi Lili, Szöllősi Máté, Varga Dóra, Végh Pál, Zóka Yente
Eredmények: Szöllősi Máté aranyérem, Végh Pál ezüstérem, Örkényi Lili negyedik helyezés, Zóka Yente negyedik helyezés, Molnár Anna hatodik helyezés

123. WA Terepíjász Országos Bajnokság
Rendező szervezet:
MÍSZ és Tolnai Tájak Íjász Egyesület
Helyszín: Szekszárd, Sötétvölgy
Időpont: 2013. június 15-16. 
Verseny jellege: Országos bajnokság (két napos)
Részt vevők: Háromszéki Petra, Örkényi Lili
Eredmények: Örkényi Lili aranyérem, magyar bajnoki cím, Háromszéki Petra ezüstérem

122. Suli Íjászbajnokság, NYD regionális forduló
Rendező szervezet:
Nibur SE, Haladás SE
Helyszín: Szombathely, Haladás stadion
Időpont: 2013. június 8. 
Verseny jellege: Suli íjászbajnokság
Részt vevők: Keveházi Zsombor
Eredmények: Keveházi Zsombor aranyérem

121. Tatai tradicionális íjászverseny VII
Rendező szervezet:
Tatai Celőkék
Helyszín: Tatai vár
Időpont: 2013. június 1. 
Verseny jellege: Örömíjászverseny
Részt vevők: Szöllősi Máté
Eredmények: Szöllősi Máté aranyérem

120. Budapesti Diákolimpia
Rendező szervezet: Budapesti Íjászszövetség
Helyszín: Budapest, sportpálya
Időpont: 2013. május 18. 
Verseny jellege: diákolimpia
Részt vevők: Csapó Gábor, 
Gyarmati Balázs, 
Kovács Mátyás, 
Makszi Máté, Molnár Anna, 
Varga Dóra
Eredmények: Varga Dóra aranyérem, Kovács Mátyás aranyérem
, Molnár Anna ezüstérem, Gyarmati Balázs ezüstérem, Makszi Máté bronzérem, Csapó Gábor ötödik helyezés

119. WA Pályaíjász GP1, MALÉV Kupa
Rendező szervezet: MISZ és Malév SC
Helyszín: Budapest, Vilmos Endre Sportcentrum
Időpont: 2013. május 12.
Verseny jellege: WA minősítő verseny
Részt vevők: Háromszéki Petra, Örkényi Lili, Végh Pál
Eredmények: Háromszéki Petra aranyérem, Örkényi Lili aranyérem, Végh
Pál aranyérem

118. Terepíjász verseny
Rendező szervezet:
Terepíjász Egyesület, Ajka
Helyszín: Ajka, parkerdő
Időpont: 2013. május 5. 
Verseny jellege: WA minősítő terepverseny
Részt vevők: Háromszéki Petra
Eredmények: Háromszéki Petra aranyérem

117. Suli Íjászbajnokság, BPM regionális forduló
Rendező szervezet:
Szent László Íjász Egyesület
Helyszín: Mogyoród, sportpálya
Időpont: 2013. április 27. 
Verseny jellege: Suli íjászbajnokság
Részt vevők: Csapó Gábor, 
Gyarmati Balázs, 
Kovács Mátyás, 
Molnár Anna, 
Örkényi Lili, 
Varga Dóra, Végh Pál Péter, 
Zóka Yente
Eredmények: Végh Pál Péter aranyérem, Örkényi Lili ezüstérem
, Molnár Anna bronzérem, Csapó Gábor ötödik helyezés, 
Zóka Yente hatodik helyezés, Varga Dóra hetedik helyezés, Kovács Mátyás nyolcadik helyezés
, Gyarmati Balázs kilencedik helyezés

116. Pálya évadnyitó
Rendező szervezet:
Magyar Íjász Szövetség
Helyszín: Budapest, RTK pálya
Időpont: 2013. április 13. 
Verseny jellege: WA minősítő pályaíjász verseny
Részt vevők: Háromszéki Petra
Eredmények: Háromszéki Petra aranyérem, új országos csúcs

115. Terep évadnyitó
Rendező szervezet:
Alsóörsi Íjász Egyesület
Helyszín: Alsóörs, kőszínház
Időpont: 2013. április 7. 
Verseny jellege: WA terep minősítő verseny
Részt vevők: Háromszéki Petra, Örkényi Lili, Végh Pál, Keveházi Zsombor, Keveházi Zoltán
Eredmények: Háromszéki Petra aranyérem, Örkényi Lili aranyérem, Végh Pál aranyérem, Keveházi Zsombor aranyérem

114. WA terem országos bajnokság
Rendező szervezet:
Magyar Íjász Szövetség
Helyszín: Budapest, Közszolgáltati Egyetem csarnoka
Időpont: 2013. március 24. 
Verseny jellege: WA országos bajnokság
Részt vevők: Háromszéki Petra, Örkényi Lili
Eredmények: Háromszéki Petra ezüstérem, Örkényi Lili ezüstérem

113. IFAA EIAC 2013 Európa Bajnokság
Rendező szervezet: Spanyol Íjászszövetség
Helyszín: Segorbe, Kasztília, Spanyolország
Időpont: 2013. február 27 – március 3.
Verseny jellege: IFAA terem EB
Részt vevők: Háromszéki Petra, Keveházi Zsombor, Keveházi Zoltán
Eredmények: Háromszéki Petra aranyérem, európabajnoki cím, világcsúcs, Keveházi Zsombor, aranyérem, európabajnoki cím, Keveházi Zoltán 13. helyezés

112. Kvalifikációs teremverseny
Rendező szervezet:
Hetényegyházi Íjász és Szabadidősport Egyesület
Helyszín: Kecskemét, Lánchíd utcai iskola
Időpont: 2013. március 3. 
Verseny jellege: WA minősítő, kvalifikációs pályaíjász teremverseny
Részt vevők: Végh Pál
Eredmények: Végh Pál aranyérem, országos csúcs

111. Kvalifikációs teremverseny
Rendező szervezet:
Alsóörs Se
Helyszín: Alsóörs, Sportcsarnok
Időpont: 2013. február 23. 
Verseny jellege: WA minősítő, kvalifikációs pályaíjász teremverseny
Részt vevők: Keveházi Zsombor, Keveházi Zoltán
Eredmények: Keveházi Zsombor ezüstérem

110. Kvalifikációs teremverseny
Rendező szervezet:
Unicornis Se
Helyszín: Eger, Felnémet, Sportcsarnok
Időpont: 2013. február 10.
Verseny jellege: WA minősítő, kvalifikációs pályaíjász teremverseny
Részt vevők: Keveházi Zsombor, Keveházi Zoltán
Eredmények: Keveházi Zsombor ezüstérem, Keveházi Zoltán bronzérem

109. Mergen Kupa XIV.
Rendező szervezet:
Szent László Íjász Egyesület
Helyszín: Mogyoród, Sportcsarnok
Időpont: 2013. február 3.
Verseny jellege: WA csillagos, minősítő, kvalifikációs pályaíjász teremverseny
Részt vevők: Háromszéki Petra, Örkényi Lili
Eredmények: Háromszéki Petra aranyérem, Örkényi Lili aranyérem, kvalifikáció az OB-ra

108. Budapest Bajnokság
Rendező szervezet:
Budapesti Íjász Szövetség
Helyszín: Budapest, Láng Sportcsarnok
Időpont: 2013. január 20.
Verseny jellege: WA minősítő pályaíjász teremverseny
Részt vevők: Háromszéki Petra
Eredmények: Háromszéki Petra aranyérem, Budapest bajnoka

107. Kvalifikációs teremverseny
Rendező szervezet:
Ring SE
Helyszín: Győrújbarát, Sportcsarnok
Időpont: 2012. december 30.
Verseny jellege: WA minősítő, kvalifikációs pályaíjász teremverseny
Részt vevők: Háromszéki Petra, Örkényi Lili, Végh Pál, Keveházi Zsombor, Keveházi Zoltán
Eredmények: Háromszéki Petra aranyérem, kvalifikáció az OB-ra, Örkényi Lili aranyérem, Végh Pál aranyérem, Keveházi Zsombor aranyérem

106. Mergen Kupa
Rendező szervezet:
Szent László Íjász Egyesület
Helyszín: Mogyoród, Sportcsarnok
Időpont: 2012. november 3.
Verseny jellege: IFAA teremíjász verseny
Részt vevők: Háromszéki Petra
Eredmények: Háromszéki Petra aranyérem

105. Magyar Íjászszövetség Történelmi Versenysorozat IV.
Rendező szervezet:
Dunaújvárosi Kerecsen Íjász Klub
Helyszín: Dunaújváros, Duna part
Időpont: 2012. szeptember 15.
Verseny jellege: történelmi minősítő és évadzáró
Részt vevők: Háromszéki Petra
Eredmények: Háromszéki Petra aranyérem, Nemzeti Kupagyőztes, összesítésben magyar bajnok

104. Nyers Csaba őszi versenye
Rendező szervezet:
Nyers Csaba
Helyszín: Budakalász, Nyers Csaba birtoka
Időpont: 2012. szeptember 8.
Verseny jellege: örömíjászverseny
Részt vevők: Háromszéki Petra, Háromszéki Attila
Eredmények: Háromszéki Petra ezüstérem

103. VI. történelmi íjászverseny
Rendező szervezet:
Kerecsensólyom Íjászok
Helyszín: Süttő
Időpont: 2012. augusztus 25.
Verseny jellege: örömíjászverseny
Részt vevők: Háromszéki Petra, Háromszéki Attila
Eredmények: Háromszéki Petra ezüstérem, Háromszéki Attila 13. helyezés

102. Magyar Íjászszövetség Történelmi Versenysorozat III.
Rendező szervezet:
Kerecsényi László Íjász Egyesület és a Gyulai Lovas-Íjász Szabadidő Klub
Helyszín: Gyula, Gyulai Vár
Időpont: 2012. augusztus 4.
Verseny jellege: történelmi minősítő
Részt vevők: Háromszéki Petra
Eredmények: Háromszéki Petra aranyérem, új országos csúcs

101. Magyar Íjászszövetség Történelmi Versenysorozat II.
Rendező szervezet:
Pétfürdői Peytu Íjász Hagyományőrző Egyesület
Helyszín: Pétfürdő, Peytu mezeje
Időpont: 2012. július 7.
Verseny jellege: történelmi minősítő
Részt vevők: Háromszéki Petra
Eredmények: Háromszéki Petra aranyérem

100. Nyers Csaba nyári versenye
Rendező szervezet:
Nyers Csaba
Helyszín: Budakalász, Nyers Csaba birtoka
Időpont: 2012. június 30.
Verseny jellege: örömíjászverseny
Részt vevők: Háromszéki Petra, Háromszéki Attila
Eredmények: Háromszéki Petra aranyérem, Háromszéki Attila hetedik helyezés

99. Országos Diákolimpia, döntő
Rendező szervezet: MÍSZ

Helyszín: Budapest, RTK pálya
Időpont: 2012. június 23.
Verseny jellege: diákolimpia
Részt vevők: Örkényi Lili, Háromszéki Petra, Végh Pál, Keveházi Zsombor
Eredmények:
Végh Pál ezüstérem, Örkényi Lili bronzérem, Keveházi Zsombor bronzérem, Háromszéki Petra negyedik helyezés

98. Országos Diákolimpia, Észak-Magyarországi regionális forduló
Rendező szervezet: Hazahúzó SE

Helyszín: Miskolc, Vasutas Sportpálya
Időpont: 2012. június 2.
Verseny jellege: diákolimpia
Részt vevők: Végh Pál, Gombos László, Keveházi Zsombor
Eredmények:
Végh Pál aranyérem, Keveházi Zsombor ezüstérem

97. Országos Diákolimpia, Közép-Dunántúli regionális forduló
Rendező szervezet: Csuhaj ÍE

Helyszín: Tatabánya, Sportpálya
Időpont: 2012. május 26.
Verseny jellege: diákolimpia
Részt vevők: Örkényi Lili, Végh Pál, Gombos László
Eredmények:
Végh Pál aranyérem, Örkényi Lili aranyérem, Gombos László 6. helyezés

96. Országos Diákolimpia, Pest megyei regionális forduló
Rendező szervezet: Szent László ÍE

Helyszín: Mogyoród, Sportpálya
Időpont: 2012. május 19.
Verseny jellege: diákolimpia
Részt vevők: Örkényi Lili, Háromszéki Petra, Végh Pál, Gombos László
Eredmények:
Végh Pál aranyérem, Örkényi Lili ezüstérem, Háromszéki Petra bronzérem

95. V. Hun Napok Íjászverseny
Rendező szervezet: Őrzők Rendje

Helyszín: Várpalota, Thuri vár
Időpont: 2012. április 28.
Verseny jellege: örömíjászverseny
Részt vevők: Háromszéki Petra, Háromszéki Attila
Eredmények:
Háromszéki Petra aranyérem, Háromszéki Attila 4. helyezés

94. Vecsési Örömíjászverseny
Rendező szervezet:
Sztyeppék népe
Helyszín: Vecsés, Horgász tó
Időpont: 2012. április 28.
Verseny jellege: örömíjászverseny
Részt vevők: Berkesi Botond, Berkesi Levente, Berkesi István
Eredmények:
Berkesi Botond aranyérem, Berkesi Levente bronzérem

93. Budapesti Diákolimpia
Rendező szervezet:
Budapesti Íjász Szövetség
Helyszín: Budapest, Szántóföld utcai sporttelep
Időpont: 2012. április 22.
Verseny jellege: diákolimpia
Részt vevők: Örkényi Lili, Végh Pál, Molnár Anna, Gombos László, Kovács Mátyás
Eredmények:
Örkényi Lili aranyérem, Gombos László ezüstérem, Molnár Anna bronzérem, Végh Pál bronzérem, Kovács Mátyás bronzérem

92. Rendező szervezet: Pilisi Királyi Íjászok Egyesület
Helyszín: Pilisjászfalu, Unikornis Lovarda
Időpont: 2012. április 21.
Verseny jellege: tradis 1000 lövéses maratoni verseny
Részt vevők: Berkesi István, Horváth Levente, Keveházi Zoltán

91. Történelmi Évadnyitó
Rendező szervezet:
MÍSZ (Magyar Íjászszövetség)
Helyszín: Kóspallag
Időpont: 2012. április 7.
Verseny jellege: történelmi minősítő verseny
Részt vevők: Háromszéki Petra, Zöbelin Benedikt, Végh Pál, Zöbelin Thomas
Eredmények:
Háromszéki Petra aranyérem, országos csúcs, Zöbelin Benedikt ezüstérem, Végh Pál ezüstérem

90. Nyers Csaba tavaszi versenye
Rendező szervezet:
Nyers Csaba
Helyszín: Budakalász, Nyers Csaba birtoka
Időpont: 2012. április 1.
Verseny jellege: örömíjászverseny
Részt vevők: Molnár Anna, Háromszéki Petra, Zöbelin Thomas, Zöbelin Veronika, Zöbelin Benedikt
Eredmények: Háromszéki Petra aranyérem, Molnár Anna aranyérem, Zöbelin Benedikt aranyérem, Zöbelin Veronika ezüstérem, Zöbelin Thomas ezüstérem

89. FITA (WA) pályaíjász terem országos bajnokság
Rendező szervezet:
Magyar Íjász Szövetség
Helyszín: Dunakeszi
Időpont: 2012. március 31.
Verseny jellege: országos bajnokság
Részt vevők: Háromszéki Petra, Örkényi Lili
Eredmények: Örkényi Lili aranyérem, magyar bajnoki cím, Háromszéki Petra ezüstérem

88. Pályaíjász terem Budapest Bajnokság
Rendező szervezet:
Budapesti Íjász Szövetség
Helyszín: Budapest, Láng Sportcsarnok
Időpont: 2012. március 10-11.
Verseny jellege: Budapest bajnokság
Részt vevők: Háromszéki Petra, Örkényi Lili, Keveházi Zsombor, Végh Pál, Zöbelin Thomas, Keveházi Zoltán
Eredmények: Keveházi Zsombor aranyérem, Budapest bajnoka, Örkényi Lili aranyérem, Budapest bajnoka, Háromszéki Petra ezüstérem, Végh Pál ezüstérem

87. IFAA pályaíjász terem országos bajnokság
Rendező szervezet:
Magyar Íjász Szövetség
Helyszín: Budapest, Hungexpo
Időpont: 2012. február 18.
Verseny jellege: országos bajnokság
Részt vevők: Örkényi Lili, Háromszéki Petra, Végh Pál, Keveházi Zsombor, Keveházi Zoltán
Eredmények: Keveházi Zsombor aranyérem, magyar bajnoki cím, Örkényi Lili ezüstérem, Végh Pál ezüstérem, Háromszéki Petra bronzérem, Keveházi Zoltán bronzérem

86. Pátyi téllövés
Rendező szervezet:
Dombóvári Lajos
Helyszín: Pátyi Lovascentrum és Terápiás Park
Időpont: 2011. november 19.
Verseny jellege: örömíjászverseny
Részt vevők: Háromszéki Attila, Háromszéki Petra
Eredmények: Háromszéki Petra aranyérem

85. FITA pályaíjász terem országos bajnokság
Rendező szervezet:
Magyar Íjász Szövetség
Helyszín: Dunakeszi
Időpont: 2011. október 29.
Verseny jellege: országos bajnokság
Részt vevők: Keveházi Zsombor, Keveházi Zoltán, Zöbelin Thomas
Eredmények: Keveházi Zsombor aranyérem, magyar bajnoki cím

84. Őszi íjászat Peytu erdejében
Rendező szervezet:
Peytu Íjász Hagyományőrző Egyesület
Helyszín: Pétfürdő
Időpont: 2011. október 15.
Verseny jellege: örömíjászverseny
Részt vevők: Háromszéki Attila, Háromszéki Petra
Eredmények: Háromszéki Petra aranyérem (a versenyen legtöbb pontot lőtt induló címmel)

83. Nyers Csaba őszi versenye
Rendező szervezet:
Nyers Csaba
Helyszín: Budakalász, Nyers Csaba birtoka
Időpont: 2011. szeptember 25.
Verseny jellege: örömíjászverseny
Részt vevők: Háromszéki Attila, Háromszéki Petra
Eredmények: Háromszéki Petra aranyérem

82. Megmérettetés a Vándorzászlóért XX.
Rendező szervezet:
Nyílröptetők Társasága
Helyszín: Hetényegyháza, Kalmát tó
Időpont: 2011. szeptember 3.
Verseny jellege: tradis örömíjászverseny + csapatverseny a vándorzászlóért
Részt vevők: Zöbelin Benedikt, Zöbelin Veronika, Zöbelin Thomas, Keveházi Kincső, Keveházi Zsombor, Keveházi Zoltán, Óvári Gergő, Végh Pál, Berkesi István
Eredmények:
Zöbelin Veronika aranyérem, Zöbelin Benedikt ezüstérem, Keveházi Zsombor bronzérem, Óvári Gergő bronzérem, Pilisi Királyi Íjászok csapat 6. helyezés

81. Országos 3D GPIV
Rendező szervezet:
Tolnai Tájak Íjász Egyesület
Helyszín: Szekszárd, Sötétvölgy
Időpont: 2011. július 16-17.
Verseny jellege: országos, hivatalos, minősítő 3D Grand Prix versenysorozat 4. versenye
Részt vevők: Zöbelin Thomas
Eredmények:
Zöbelin Thomas 8. helyezés

80. Mergen Várpárbaj V.
Rendező szervezet:
Szent László Íjász Egyesület
Helyszín: Mogyoród, patak meder
Időpont: 2011. június 18.
Verseny jellege: várpárbaj
Részt vevők: Óvári Gergő, Keveházi Zsombor, Keveházi Zoltán

79. Országos Diákolimpia, országos döntő
Rendező szervezet:
MÍSZ (Magyar Íjászszövetség)
Helyszín: Budapest, RTK Sporttelep
Időpont: 2011. június 4.
Verseny jellege: diákolimpia döntő
Részt vevők: Örkényi Lili, Szöllősi Bence, Végh Pál
Eredmények:
Örkényi Lili ezüstérem, Végh Pál 12. helyezés, Szöllősi Bence 17. helyezés

78. Országos Diákolimpia, Közép-Dunántúli regionális forduló
Rendező szervezet: Ring SE & Csuhaj

Helyszín: Tatabánya, Táncsics úti sportpálya
Időpont: 2011. május 28.
Verseny jellege: diákolimpia
Részt vevők: Örkényi Lili, Végh Pál
Eredmények:
Örkényi Lili ezüstérem, Végh Pál 5. helyezés

77. Országos 3D GPII
Rendező szervezet:
Unicornis Egri Íjász Sportegyesület
Helyszín: Felsőtárkány, Imókő üdülő
Időpont: 2011. május 21-22.
Verseny jellege: országos, hivatalos, minősítő 3D Grand Prix versenysorozat 2. versenye
Részt vevők: Zöbelin Thomas
Eredmények:
Zöbelin Thomas 8. helyezés

76. Budapesti Diákolimpia
Rendező szervezet:
Budapesti Íjász Szövetség, Malév SC
Helyszín: Malév sportpálya
Időpont: 2011. május 15.
Verseny jellege: diákolimpia
Részt vevők: Örkényi Lili, Végh Pál, Keveházi Zsombor, Kisdi Sára
Eredmények:
Örkényi Lili aranyérem, Végh Pál aranyérem, Keveházi Zsombor bronzérem , Kisdi Sára 4. helyezés

75. Országos Diákolimpia, Pest megyei regionális forduló
Rendező szervezet: Szent László ÍE

Helyszín: Mogyoród, Sportpálya
Időpont: 2011. április 16.
Verseny jellege: diákolimpia
Részt vevők: Örkényi Lili, Szöllősi Bence, Végh Pál, Keveházi Zsombor
Eredmények:
Örkényi Lili ezüstérem, Végh Pál 4. helyezés, Keveházi Zsombor 5. helyezés, Szöllősi Bence 7. helyezés

74. Nyers Csaba tavaszi versenye
Rendező szervezet:
Nyers Csaba
Helyszín: Budakalász, Nyers Csaba birtoka
Időpont: 2011. április 3. (Nyers Csaba 60. szülinapja)
Verseny jellege: örömíjászverseny
Részt vevők: Kisdi Sára, Óvári Gergő, Örkényi Lili, Szöllősi Bence, Végh Pál, Keveházi Zsombor, Kisdi Máté, Keveházi Zoltán
Eredmények: Kisdi Sára bronzérem, Keveházi Zsombor bronzérem, Örkényi Lili 5. helyezés, Végh Pál 4. helyezés, Szöllősi Bence 7. helyezés, Óvári Gergő 8. helyezés

73. FITA Pályaíjász teremverseny
Rendező szervezet:
MÍSZ (Magyar Íjászszövetség)
Helyszín: Dunakeszi Élménypark
Időpont: 2011. február 26.
Verseny jellege: minősítő pályaíjász verseny
Részt vevők: Keveházi Zsombor
Eredmények:
Keveházi Zsombor 5. helyezés

72. Nywyg Kupa III.
Rendező szervezet:
Nywyg
Helyszín: Alsónémedi, volt Suzuki szalon
Időpont: 2011. február 19.
Verseny jellege: örömíjász teremverseny
Részt vevők: Kisdi Sára, Óvári Gergő, Örkényi Lili, Szöllősi Bence, Végh Pál, Keveházi Zoltán
Eredmények:
Kisdi Sára aranyérem, Örkényi Lili aranyérem, Végh Pál ezüstérem, Szöllősi Bence 4. helyezés, Óvári Gergő 8. helyezés

71. Budapest Bajnokság
Rendező szervezet:
BÍSZ (Budapesti Íjászszövetség)
Helyszín: Rákosmenti Turulfészek Íjászklub
Időpont: 2011. február 6.
Verseny jellege: minősítő pályaíjász verseny
Részt vevők: Keveházi Zsombor
Eredmények:
Keveházi Zsombor bronzérem

70. Szent Sebestyén Kupa
Rendező szervezet:
MÍSZ (Magyar Íjászszövetség)
Helyszín: Telki, Globall Football Park
Időpont: 2011. január 22.
Verseny jellege: minősítő pályaíjász verseny
Részt vevők: Keveházi Zsombor, Zöbelin Thomas
Eredmények:
Keveházi Zsombor bronzérem, Zöbelin Thomas 7. helyezés

69. Történelmi Íjászverseny II.
Rendező szervezet:
Kerecsensólyom Íjászok
Helyszín: Süttő
Időpont: 2010. augusztus 28.
Verseny jellege: történelmi örömíjászverseny
Részt vevők: Ferenczi Jeanette, Zöbelin Thomas, Zöbelin Veronika, Zöbelin Benedikt
Eredmények: Zöbelin Benedikt aranyérem

68. Megmérettetés a Vándorzászlóért XVIII.
Rendező szervezet:
Sziget Szíve
Helyszín: Szigetszentmiklós, Bucka tó
Időpont: 2010. augusztus 22.
Verseny jellege: tradis örömíjászverseny + csapatverseny a vándorzászlóért
Részt vevők: Ferenczy Jeanette, Zöbelin Benedikt, Zöbelin Veronika, Zöbelin Thomas, Keveházi Zsombor, Keveházi Zoltán, Óvári Gergő, Óvári Zsolt
Eredmények:
Zöbelin Veronika aranyérem, Zöbelin Benedikt ezüstérem, Ferenczy Jeanette 5. helyezés, Keveházi Zsombor ezüstérem, Pilisi Királyi Íjászok csapat bronzérem

67. Vadaspark Kupa X.
Rendező szervezet:
Miskolci Íjász Egylet
Helyszín: Miskolc, Vadaspark
Időpont: 2010. augusztus 14.
Verseny jellege: 3D verseny
Részt vevők: Zöbelin Thomas
Eredmények: Zöbelin Thomas ezüstérem

66. Országos Diákolimpia, III. forduló
Rendező szervezet:
Szt. László Íjász Egyesület
Helyszín: Mogyoród, Sportpálya
Időpont: 2010. június 6.
Verseny jellege: diákolimpia
Részt vevők: Keveházi Zsombor
Eredmények: Keveházi Zsombor 4. helyezés, összesített: 4. helyezés

65. Országos Diákolimpia, II. forduló
Rendező szervezet:
Spartacus
Helyszín: Budapest, Spartacus pálya
Időpont: 2010. május 16.
Verseny jellege: diákolimpia
Részt vevők: Keveházi Zsombor
Eredmények: Keveházi Zsombor bronzérem

64. Történelmi VS2
Rendező szervezet:
Kerecsen
Helyszín: Pilisszántó, Pilis Kapuja
Időpont: 2010. május 15.
Verseny jellege: történelmi minősítő
Részt vevők: Keveházi Zsombor, Keveházi Zoltán, Zöbelin Thomas
Eredmények: Keveházi Zsombor bronzérem és másodosztályú minősítés, Zöbelin Thomas harmadosztályú minősítés

63. Budapesti Diákolimpia
Rendező szervezet:
Budapesti Íjászszövetség, Malév SC
Helyszín: Budapest, Malév SC
Időpont: 2010. április 25.
Verseny jellege: diákolimpia
Részt vevők: Keveházi Zsombor
Eredmények: Keveházi Zsombor 4. helyezés

62. Országos Diákolimpia, I. forduló
Rendező szervezet:
Letizia Sportclub
Helyszín: Debrecen, Baross Gábor Szakközépiskola focipálya
Időpont: 2010. április 11.
Verseny jellege: diákolimpia
Részt vevők: Keveházi Zsombor
Eredmények: Keveházi Zsombor 4. helyezés

61. Országos Szittyatalálkozó IV.
Rendező szervezet:
Ecseri Szittyák
Helyszín: Ecser, Attila Park
Időpont: 2010. április 10.
Verseny jellege: örömíjászverseny
Részt vevők: Ferenczi Jeanette, Zöbelin Benedikt, Zöbelin Thomas
Eredmények: Zöbelin Benedikt aranyérem

60. Tavaszi verseny
Rendező szervezet:
Nyers Csaba
Helyszín: Budakalász, Nyers Csaba birtoka
Időpont: 2010. április 4.
Verseny jellege: örömíjászverseny
Részt vevők: Ferenczi Jeanette, Zöbelin Benedikt, Zöbelin Thomas

59. Történelmi Évadnyitó
Rendező szervezet:
MÍSZ (Magyar Íjászszövetség)
Helyszín: Tápószentmárton, Attila Park
Időpont: 2010. április 3.
Verseny jellege: történelmi minősítő verseny
Részt vevők: Keveházi Zsombor, Keveházi Zoltán, Zöbelin Thomas
Eredmények:
Keveházi Zsombor ezüstérem

58. IFAA Terem OB
Rendező szervezet:
MÍSZ (Magyar Íjászszövetség)
Helyszín: Telki, Globall Football Park
Időpont: 2010. március 13.
Verseny jellege: országos bajnokság (IFAA)
Részt vevők: Keveházi Zsombor
Eredmények:
Keveházi Zsombor ezüstérem

57. Pályaíjász Terem OB
Rendező szervezet:
MÍSZ (Magyar Íjászszövetség)
Helyszín: Nyíregyháza, Bujtosi Szabadidő Csarnok
Időpont: 2010. február 27.
Verseny jellege: országos bajnokság (FITA)
Részt vevők: Keveházi Zsombor
Eredmények:
Keveházi Zsombor bronzérem

56. Ketel Kupa III.
Rendező szervezet:
EVISE (Erődváros Íjász Egyesület)
Helyszín: Komárom, Igmándi Erőd
Időpont: 2009. szeptember 19.
Verseny jellege: Örömíjászverseny
Részt vevők: Kisdi Máté, Keveházi Zsombor, Keveházi Botond, Keveházi Zoltán
Eredmények:
Keveházi Zsombor aranyérem, Keveházi Zoltán 6. helyezés, Keveházi Botond 6. helyezés és párbaj 1. helyezés
Csapateredmények: Pilisi Királyi Íjászok csapat 11. helyezés

55. Sóskúti örömíjászverseny
Rendező szervezet:
Nyílröptetők Társasága
Helyszín: Sóskút, Tanyasi Lovasudvar
Időpont: 2009. június 20.
Verseny jellege: tradis örömíjászverseny
Részt vevők: Zöbelin Benedikt, Zöbelin Veronika, Ferenczy Jeanette, Zöbelin Thomas
Eredmények: Zöbelin Veronika bronzérem, Ferenczy Jeanette bronzérem, Zöbelin Thomas bronzérem, Zöbelin Benedikt 4. helyezés, házaspáros verseny ezüstérem

54. Maratoni 3D íjászverseny
Rendező szervezet:
Vértesi Vadászíjászok
Helyszín: Csákvár
Időpont: 2009. június 14.
Verseny jellege: 3D
Részt vevők: Berkesi István, Berkesi Botond, Zöbelin Benedikt, Zöbelin Thomas
Eredmények: Zöbelin Thomas ezüstérem, Zöbelin Benedikt 4. helyezés, Berkesi Botond 5. helyezés

53. Éjszakai 3D íjászverseny
Rendező szervezet:
Vértesi Vadászíjászok
Helyszín: Csákvár
Időpont: 2009. június 13.
Verseny jellege: 3D
Részt vevők: Zöbelin Benedikt, Zöbelin Thomas
Eredmények: Zöbelin Benedikt ezüstérem

52. Megmérettetés a Vándorzászlóért XV.
Rendező szervezet:
Nyilröptetők Társasága
Helyszín: Budakalász, Nyers Csaba birtoka
Időpont: 2009. május 23.
Verseny jellege: tradis örömíjászverseny + csapatverseny a vándorzászlóért
Részt vevők: Berkesi Botond, Berkesi Levente, Berkesi István, Ferenczy Jeanette, Keveházi Zoltán, Zöbelin Benedikt, Zöbelin Veronika, Zöbelin Thomas
Eredmények: Zöbelin Veronika aranyérem, Zöbelin Benedikt aranyérem, Zöbelin Thomas 4. helyezés, Berkesi Botond 6. helyezés, Ferenczy Jeanette 5. helyezés, Berkesi Levente 7. helyezés, Pilisi Királyi Íjászok csapat 7. helyezés

51. Szent László Kupa VI.
Rendező szervezet:
Mogyoródi Szent László Íjászegyesület
Helyszín: Gödöllő, Kastély kert
Időpont: 2009. május 2.
Verseny jellege: történelmi minősítő
Részt vevők: Zöbelin Thomas

50. Jegenyevölgyi Örömíjászverseny
Rendező szervezet:
Solymár Íjászai Baráti Kör
Helyszín: Solymár, Solymári vár
Időpont: 2009. május 1.
Verseny jellege: tradis örömíjászverseny
Részt vevők: Mészáros Miklós, Zöbelin Benedikt, Zöbelin Veronika, Zöbelin Thomas
Eredmények: Zöbelin Veronika bronzérem, Zöbelin Benedikt aranyérem, Mészáros Miklós bronzérem, Zöbelin Thomas 5. helyezés

49. Jótékonysági Íjászverseny IV.,
Rendező szervezet:
Gerecsei Íjászok
Helyszín: Esztergom, Várdomb
Időpont: 2009. április 25.
Verseny jellege: örömíjászverseny
Részt vevők: Berkesi István, Ferenczi Jeanette, Mészáros Miklós, Keveházi Zsombor, Keveházi Botond, Keveházi Zoltán, Orth Alán, Zöbelin Benedikt, Zöbelin Veronika, Zöbelin Thomas
Eredmények: Zöbelin Benedikt aranyérem, Zöbelin Veronika aranyérem, Orth Alán aranyérem, Keveházi Zsombor aranyérem, Keveházi Botond aranyérem, Mészáros Miklós bronzérem, Zöbelin Thomas bronzérem

48. Íjászturmix Tavasz 2009
Rendező szervezet:
MISE
Helyszín: Halászi, Babos major
Időpont: 2009. április 19.
Verseny jellege: örömíjászverseny
Részt vevők: Ferenczi Jeanette, Mészáros Miklós, Keveházi Zsombor, Keveházi Botond, Keveházi Zoltán, Orth Alán, Zöbelin Thomas
Eredmények: Orth Alán aranyérem, Keveházi Zsombor aranyérem, Zöbelin Thomas ezüstérem, Mészáros Miklós 4. helyezés, Keveházi Botond 5. helyezés, Ferenczi Jeanette 17. helyezés, Keveházi Zoltán 16. helyezés

47. Rendező szervezet: ÜSZICS
Helyszín: Bugyi, vadásztanya
Időpont: 2009. április 18.
Verseny jellege: tradis örömíjászverseny
Részt vevők: Zöbelin Benedikt, Zöbelin Veronika, Zöbelin Thomas
Eredmények: Zöbelin Veronika bronzérem, Zöbelin Thomas 4. helyezés, Zöbelin Benedikt 7. helyezés

46. Tavaszi verseny
Rendező szervezet:
Nyers Csaba
Helyszín: Budakalász, Holló Völgy
Időpont: 2009. április 5.
Verseny jellege: tradis örömíjászverseny
Részt vevők: Berkesi István, Ferenczi Jeanette, Keveházi Zsombor, Keveházi Zoltán, Kisdi Máté, Orth Alán, Orth Miklós, Orth Miklósné, Szögi Andrea, Zöbelin Thomas, Zöbelin Benedikt
Eredmények: Keveházi Zsombor aranyérem, Orth Miklós ezüstérem, Zöbelin Benedikt 4. helyezés, Zöbelin Thomas 5. helyezés, Ferenczi Jeanette 13. helyezés

45. Tavaszi Erőpróba
Rendező szervezet:
Nyílegyenes IC
Helyszín: Budapest, Újtelepi parkerdő
Időpont: 2009. március 29.
Verseny jellege: tradis örömíjászverseny
Részt vevők: Berkesi István, Keveházi Zsombor, Zöbelin Thomas
Eredmények: Keveházi Zsombor ezüstérem, Zöbelin Thomas 5. helyezés

44. Mátyás íjásza
Helyszín: Zsámbék, Cserepes kert
Időpont: 2009. március 22.
Verseny jellege: történelmi íjászverseny
Részt vevők:
Berkesi Botond, Berkesi Levente, Berkesi István, Zöbelin Thomas
Eredmények: Berkesi Levente ezüstérem, Berkesi Botond bronzérem, Zöbelin Thomas 8. helyezés, Berkesi István 13. helyezés

43. Országos Szittyatalálkozó Ecser III.
Rendező szervezet:
Ecseri Szittyák
Helyszín: Ecser
Időpont: 2009. március 21.
Verseny jellege: történelmi íjászverseny
Részt vevők: Berkesi Botond, Berkesi István, Mészáros Miklós, Ferenczy Jeanette, Keveházi Botond, Keveházi Zoltán, Kisdi Máté, Zöbelin Benedikt, Zöbelin Veronika, Zöbelin Thomas
Eredmények: Berkesi Botond 5. helyezés, Ferenczi Jeanette 16. helyezés, Mészáros Miklós 6. helyezés, Keveházi Botond 10. helyezés, Zöbelin Benedikt 8., Zöbelin Veronika 7. helyezés, Zöbelin Thomas 15. helyezés

42. Vértesi vadászíjászverseny
Rendező szervezet:
Vértesi Vadászíjászok
Helyszín: Csákvár, Galagonya Lovastanya
Időpont: 2009. március 14.
Verseny jellege: vadászverseny
Részt vevők:
Berkesi Levente, Berkesi István, Zöbelin Benedikt, Zöbelin Thomas
Eredmények: Berkesi Levente bronzérem, Zöbelin Benedikt 5. helyezés

41. Megmérettetés a Vándorzászlóért XIV.
Rendező szervezet:
Nimród Íjászai
Helyszín: Mohács, Városi Sportcsarnok mögötti szabadidőpark
Időpont: 2009. március 7.
Verseny jellege: tradis örömíjászverseny + csapatverseny a vándorzászlóért
Részt vevők: Berkesi Botond, Berkesi Levente, Berkesi István, Mészáros Miklós, Ferenczy Jeanette, Keveházi Zsombor, Keveházi Botond, Keveházi Zoltán, Zöbelin Benedikt, Zöbelin Veronika, Zöbelin Thomas
Eredmények: Keveházi Zsombor aranyérem, Zöbelin Veronika aranyérem, Zöbelin Benedikt ezüstérem, Keveházi Botond bronzérem, Mészáros Miklós 5. helyezés, Berkesi Botond 6. helyezés, Ferenczy Jeanette 8. helyezés, Berkesi Levente 13. helyezés, Pilisi Királyi Íjászok csapat 10. helyezés

40. Évadzáró vadászverseny
Rendező szervezet:
Aranyszarvas
Helyszín: Lábatlan, Holcim vadászház
Időpont: 2008. november 8.
Verseny jellege: vadászverseny
Részt vevők:
Keveházi Zsombor, Keveházi Botond, Keveházi Zoltán
Eredmények: Keveházi Zsombor ezüstérem, Keveházi Botond 4. helyezés

39. Megmérettetés a Vándorzászlóért XIII.
Rendező szervezet:
Szegedi Szittyák
Helyszín: Zsombó, Rabi major
Időpont: 2008. október 25.
Verseny jellege: tradis örömíjászverseny + csapatverseny a vándorzászlóért
Részt vevők: Berkesi Botond, Berkesi Levente, Berkesi István, Berta Roland, Berta Edina, Horkics Angéla, Keveházi Zsombor, Keveházi Botond, Keveházi Zoltán, Zöbelin Thomas
Eredmények: Berta Edina aranyérem, Keveházi Zsombor aranyérem, Horkics Angéla 4. helyezés, Keveházi Botond 4. helyezés, Keveházi Zoltán 6. helyezés, Berkesi Levente 7. helyezés, Pilisi Királyi Íjászok csapat 5. helyezés

38. Lövésed sincs III
Helyszín: Törökbálint
Időpont: 2008. október 23.
Verseny jellege: tradis örömíjászverseny
Részt vevők: Berkesi Botond, Berkesi Levente, Berkesi István

37. Ezüst nyílröpte
Helyszín: Dabas, Lazi-tó Szabadidő- és Lovas Centrum
Időpont: 2008. október 18.
Verseny jellege: tradis örömíjászverseny
Részt vevők: Berkesi Botond, Mészáros Miklós, Keveházi Zsombor, Keveházi Botond, Zöbelin Benedikt, Zöbelin Veronika, Zöbelin Thomas
Eredmények: Zöbelin Benedikt aranyérem, Zöbelin Veronika aranyérem, Keveházi Zsombor ezüstérem, Keveházi Botond bronzérem, Mészáros Miklós 4. helyezés, Berkesi Botond 5. helyezés, Zöbelin Thomas 7. helyezés

36. Íjászturmix Ősz 2008
Rendező szervezet:
MISE
Helyszín: Halászi, Babos major
Időpont: 2008. október 12.
Verseny jellege: örömíjászverseny
Részt vevők: Berkesi Botond, Berkesi István, Mészáros Miklós, Keveházi Zsombor, Keveházi Botond, Keveházi Zoltán, Zöbelin Thomas, Zöbelin Veronika, Zöbelin Benedikt
Eredmények: Zöbelin Veronika aranyérem, Keveházi Zsombor aranyérem, Zöbelin Benedikt 4. helyezés, Mészáros Miklós 10. helyezés, Keveházi Botond 13. helyezés, Zöbelin Thomas 14. helyezés

35. Savolyai Kupa I.
Rendező szervezet:
Keve Serege
Helyszín: Ráckeve, Savolyai Kastély
Időpont: 2008. október 11.
Verseny jellege: tradis örömíjászverseny
Részt vevők: Zöbelin Thomas, Zöbelin Veronika
Eredmények: Zöbelin Veronika aranyérem, Zöbelin Thomas bronzérem

34. Rendező szervezet: Nyers Csaba és a Nyílröptetők Társasága
Helyszín: Budakalász, Holló Völgy, Nyers Csaba
Időpont: 2008. október 5.
Verseny jellege: tradis örömíjászverseny
Részt vevők: Berkesi Botond, Berkesi Levente, Berkesi István, Berta Roland, Berta Edina, Zöbelin Thomas, Ferenczi Jeanette, Mészáros Miklós, Kisdi Máté, Keveházi Zsombor, Keveházi Botond, Keveházi Zoltán
Eredmények: Keveházi Botond bronzérem, Keveházi Zsombor 5. helyezés, Berkesi Levente 8. helyezés, Berta Edina 11. helyezés, Mészáros Miklós 12. helyezés, Keveházi Zoltán 9. helyezés

33. Nyílegyenes Aranyvessző
Rendező szervezet:
Nyílegyenes IC
Helyszín: Budapest, Újtelepi parkerdő
Időpont: 2008. október 4.
Verseny jellege: tradis örömíjászverseny
Részt vevők: Berkesi Levente, Berkesi István, Keveházi Zsombor, Keveházi Botond, Zöbelin Thomas
Eredmények: Keveházi Zsombor aranyérem, Berkesi Levente ezüst nyílvessző, 4. helyezés, Keveházi Botond 4. helyezés, Zöbelin Thomas 8. helyezés

32. Ketel Kupa II.
Rendező szervezet:
EVISE (Erődváros Íjász Egyesület)
Helyszín: Komárom, Csillag Erőd
Időpont: 2008. szeptember 27.
Verseny jellege: Történelmi íjászverseny
Részt vevők: Berkesi Levente, Berkesi István, Berta Edina, Berta Roland, Keveházi Kincső, Keveházi Zsombor, Keveházi Botond, Keveházi Zoltán, Ferenczi Jeanette, Zöbelin Benedikt, Zöbelin Veronika, Zöbelin Thomas
Eredmények: Berta Edina aranyérem, Zöbelin Veronika ezüstérem, Ferenczi Jeanette bornzérem, Keveházi Kincső bronzérem, Keveházi Zsombor bronzérem, Berta Roland 4. helyezés, Keveházi Botond 5. helyezés, Zöbelin Benedikt 5. helyezés, Keveházi Zoltán 6. helyezés, Keveházi Botond párbaj 1. helyezés
Csapateredmények: Pilisi Királyi Íjászok B csapat 6. helyezés, Pilisi Királyi Íjászok A csapat aranyérem

31. 1100 íjász Árpád vezér tiszteletére
Rendező szervezet: MÍSZ

Helyszín:
Ópusztaszer, Nemzeti Emlékpark
Időpont:
2008. július 19.
Részt vevők: Berta Roland, Berta Edina, Keveházi Zsombor, Keveházi Botond, Keveházi Zoltán

30. Rendező szervezet: Nyers Csaba és a Nyílröptetők Társasága
Helyszín: Budakalász, Holló Völgy, Nyers Csaba
Időpont: 2008. július 13.
Verseny jellege: tradis örömíjászverseny
Részt vevők: Berkesi Botond, Berkesi Levente, Berkesi István, Zöbelin Thomas, Ferenczi Jeanette, Zöbelin Veronika, Zöbelin Benedikt, Mészáros Miklós, Keveházi Zsombor, Keveházi Kincső, Keveházi Zoltán
Eredmények: Berkesi Botond 8. helyezés, Berkesi Levente 7. helyezés, Zöbelin Veronika 5. helyezés, Mészáros Miklós 6. helyezés, Keveházi Zoltán 6. helyezés, Keveházi Kincső 4. helyezés, Keveházi Zsombor bronzérem

29. Tolma Kupa I.
Rendező szervezet:
EVISE (Erődváros Íjász Egyesület)
Helyszín: Komárom, Igmándi Erőd
Időpont: 2008. június 28.
Verseny jellege: Örömíjászverseny
Részt vevők: Berkesi Botond, Berkesi István, Kisdi Máté, Mészáros Miklós, Keveházi Botond, Keveházi Zoltán, Zöbelin Thomas
Eredmények: Mészáros Miklós 5. helyezés, Berkesi Botond 7. helyezés, Keveházi Botond bronzérem, Keveházi Zoltán ezüstérem

28. Rendező szervezet: Csodaszarvas Íjászklub
Helyszín: Kava
Időpont: 2008. június 21.
Verseny jellege: 3D örömíjászverseny
Részt vevők: Berkesi Botond, Berkesi Levente, Berkesi István, Keveházi Zsombor, Keveházi Zoltán, Zöbelin Thomas
Eredmények: Berkesi Botond ezüstérem, Berkesi Levente 6. helyezés, Keveházi Zsombor bronzérem, Keveházi Zoltán ezüstérem

27. Rendező szervezet: Nyílröptetők Társasága
Helyszín: Sóskút, Tanyasi Lovas Udvar
Időpont: 2008. június 15.
Verseny jellege: tradis örömíjászverseny
Részt vevők: Keveházi Zsombor, Keveházi Botond, Keveházi Zoltán, Mészáros Miklós
Eredmények: Keveházi Zsombor ezüstérem, Keveházi Botond ezüstérem, Keveházi Zoltán bronzérem

26. Rendező szervezet: TTT-HSE
Helyszín: Tata, Tatai vár udvara
Időpont: 2008. június 7.
Verseny jellege: tradis örömíjászverseny
Részt vevők: Zöbelin Thomas

25. Rendező szervezet: Nyers Csaba és a Nyílröptetők Társasága
Helyszín: Budakalász, Holló Völgy, Nyers Csaba
Időpont: 2008. április 6.
Verseny jellege: tradis örömíjászverseny
Részt vevők: Zöbelin Thomas, Keveházi Zsombor, Keveházi Botond, Keveházi Zoltán
Eredmények: Keveházi Zsombor 7. helyezés, Keveházi Botond 6. helyezés, Keveházi Zoltán 11. helyezés

24. Nyílegyenes tavaszi erőpróba
Rendező szervezet:
Nyílegyenes IC
Helyszín: Budapest, Újtelepi parkerdő
Időpont: 2008. április 5.
Verseny jellege: tradis örömíjászverseny
Részt vevők: Keveházi Zsombor, Keveházi Botond, Keveházi Zoltán
Eredmények: Keveházi Zsombor 4. helyezés, Keveházi Botond bronzérem, Keveházi Zoltán 9. helyezés

23. II. Falva nyíla
Helyszín: Dabas, Lazi-tó Szabadidő- és Lovas Centrum
Időpont: 2008. március 30.
Verseny jellege: tradis örömíjászverseny
Részt vevők: Berta Edina, Horkics Angéla, Berta Roland, Keveházi Zsombor, Keveházi Botond, Keveházi Zoltán
Eredmények: Keveházi Zsombor 5. helyezés, Keveházi Botond 4. helyezés, Keveházi Zoltán 5. helyezés

22. Rendező szervezet: Fejér Sárkány
Helyszín: Mélykút
Időpont: 2008. február 10.
Verseny jellege: tradis örömíjászverseny
Részt vevők: Berta Edina, Horkics Angéla, Berta Roland, Keveházi Zsombor, Keveházi Botond, Keveházi Zoltán
Eredmények: Berta Edina aranyérem, Keveházi Zsombor aranyérem, Keveházi Botond ezüstérem, Keveházi Zoltán aranyérem

21. Rendező szervezet: Nyílröptetők Társasága
Helyszín: Páty, Lovas Centrum és Terápiás Park
Időpont: 2008. január 26.
Verseny jellege: tradis örömíjászverseny
Részt vevők: Keveházi Zsombor, Keveházi Botond, Keveházi Zoltán
Eredmények: Keveházi Zsombor bronzérem, Keveházi Botond bronzérem, Keveházi Zoltán ezüstérem

20. Rendező szervezet: Nyers Csaba és a Nyílröptetők Társasága
Helyszín: Budakalász, Holló Völgy, Nyers Csaba
Időpont: 2007. október 27.
Verseny jellege: tradis örömíjászverseny
Részt vevők: Zöbelin Thomas, Keveházi Zoltán
Eredmények: Keveházi Zoltán 7. helyezés

19. A hadak útjára távozott ősök tiszteletére rendezett íjászverseny
Rendező szervezet:
Fejér Sárkány
Helyszín: Mélykút, Lovas Egyesület lovaspályája
Időpont: 2007. október 21.
Verseny jellege: örömíjászverseny
Részt vevők: Berta Edina, Horkics Angéla, Berta Roland, Keveházi Zsombor, Keveházi Botond, Keveházi Zoltán, Zöbelin Thomas, Ferenczi Jeanette
Eredmények: Berta Edina, aranyérem, Keveházi Zsombor, aranyérem, Keveházi Botond, ezüstérem

18. Íjászturmix Ősz 2007
Rendező szervezet:
MISE
Helyszín: Halászi, Babos major
Időpont: 2007. október 14.
Verseny jellege: örömíjászverseny
Részt vevők: Keveházi Zsombor, Keveházi Botond, Keveházi Zoltán, Zöbelin Thomas
Eredmények: Keveházi Zsombor 7. helyezés, Keveházi Botond 5. helyezés, Keveházi Zoltán 6. helyezés, Zöbelin Thomas 21. helyezés

17. Nyílegyenes Aranyvessző VII.
Rendező szervezet:
Nyílegyenes
Helyszín: Budapest, Újtelepi parkerdő
Időpont: 2007. október 6.
Verseny jellege: tradis örömíjászverseny
Részt vevők: Keveházi Zsombor, Keveházi Botond, Keveházi Zoltán, Zöbelin Thomas, Berkesi Levente, Berkesi István
Eredmények: Keveházi Zsombor 7. helyezés, Keveházi Botond 5. helyezés, Keveházi Zoltán 9. helyezés

16. Ketel Kupa I.
Rendező szervezet:
Erődváros Íjász Sportegyesület
Helyszín: Komárom, Csillag Erőd
Időpont: 2007. szeptember 29.
Verseny jellege: tradis örömíjászverseny
Részt vevők: Zöbelin Thomas

15. Megmérettetés a Vándorzászlóért X.
Rendező szervezet:
Nyílegyenes
Helyszín: Budapest, Újtelepi parkerdő
Időpont: 2007. szeptember 15.
Verseny jellege: tradis örömíjászverseny + csapatverseny a vándorzászlóért
Részt vevők: Berta Roland, Berta Edina, Keveházi Zsombor, Keveházi Botond, Keveházi Zoltán, Zöbelin Thomas
Eredmények: Berta Edina aranyérem, Keveházi Zsombor 5. helyezés, Keveházi Botond 5. helyezés, Keveházi Zoltán 6. helyezés, Pilisi Királyi Íjászok csapat 5. helyezés

14. Rendező szervezet: ÜSZICS
Helyszín: Bugyi, vadásztanya
Időpont: 2007 szeptember 8.
Verseny jellege: tradis örömíjászverseny
Részt vevők: Berta Roland, Berta Edina, Keveházi Zsombor, Keveházi Botond, Keveházi Zoltán
Eredmények: Keveházi Zsombor bronzérem, Keveházi Botond 4. helyezés, Keveházi Zoltán 5. helyezés

13. Rendező szervezet: Nyílröptetők Társasága
Helyszín: Sóskút, Tanyasi Lovas Udvar
Időpont: 2007. augusztus 26.
Verseny jellege: tradis örömíjászverseny
Részt vevők: Keveházi Zsombor, Keveházi Botond, Keveházi Zoltán
Eredmények: Keveházi Zsombor ezüstérem, Keveházi Botond bronzérem, Keveházi Zoltán bronzérem

12. I. Mezőföldi Íjászverseny
Rendező szervezet:
Mezőföldi Íjász Egyesület
Helyszín: Paks, Ürgemező
Időpont: 2007. augusztus 4.
Verseny jellege: tradis örömíjászverseny
Részt vevők: Keveházi Zsombor, Keveházi Botond, Keveházi Zoltán
Eredmények: Keveházi Zsombor aranyérem, Keveházi Botond aranyérem, Keveházi Zoltán ezüstérem

11. 1100 íjász Árpád vezér tiszteletére
Rendező szervezet: MÍSZ
Helyszín: Ópusztaszer, Nemzeti Emlékpark
Időpont: 2007. július 21.
Részt vevők: Berta Roland, Berta Edina, Keveházi Zsombor, Keveházi Botond, Keveházi Zoltán

10. Rendező szervezet: Nyers Csaba és a Nyílröptetők Társasága
Helyszín: Budakalász, Holló Völgy, Nyers Csaba
Időpont: 2007. július 8.
Verseny jellege: tradis örömíjászverseny
Részt vevők: Balázs Anna, Zöbelin Thomas, Keveházi Zsombor, Keveházi Botond, Keveházi Zoltán

9. Fiúk ünnepe
Rendező szervezet:
Ajtony Népe Fejér Sárkány Nemzetsége/Lajdi Róbert
Helyszín: Zsombó, Colonia Eria
Időpont: 2007. május 5.
Verseny jellege: tradis örömíjászverseny
Részt vevők: Berta Roland, Berta Edina, Keveházi Botond, Keveházi Zoltán
Eredmények: Keveházi Botond aranyérem, Berta Edina aranyérem

8. Rendező szervezet: Erődváros Íjász Sportegyesület
Helyszín: Komárom, Monostori Erőd
Időpont: 2007. április 28.
Verseny jellege: 3D vadász
Részt vevők: Berta Roland, Berta Edina, Keveházi Zsombor, Keveházi Botond, Keveházi Zoltán, Végh Pál
Eredmények: Keveházi Botond bronzérem, Keveházi Zsombor 4. helyezés, Berta Edina bronzérem, Berta Roland bronzérem, Keveházi Zoltán 12. helyezés

7. Íjászturmix tavasz
Rendező szervezet:
MISE
Helyszín: Halászi, Babos Major
Időpont: 2007. április 15.
Verseny jellege: örömíjászverseny
Részt vevők: Keveházi Zsombor, Keveházi Botond, Keveházi Zoltán
Eredmények: Keveházi Zsombor 4. helyezés, Keveházi Botond 8. helyezés, Keveházi Zoltán 18. helyezés

6. Rendező szervezet: Nyers Csaba és a Nyílröptetők Társasága
Helyszín: Budakalász, Holló Völgy, Nyers Csaba
Időpont: 2007. április 7.
Verseny jellege: tradis örömíjászverseny
Részt vevők: Keveházi Zsombor, Keveházi Zoltán
Eredmények: Keveházi Zsombor bronzérem, Keveházi Zoltán 6. helyezés

5. Rendező szervezet: Ajtony Népe Fejér Sárkány Nemzetsége/Lajdi Róbert
Helyszín: Zsombó, Colonia Eria
Időpont: 2007. március 15.
Verseny jellege: tradis 1000 lövéses maratoni verseny
Részt vevők: Keveházi Zsombor, Keveházi Botond, Keveházi Zoltán
Eredmények: Keveházi Zsombor aranyérem, Keveházi Botond bronzérem

4. Megmérettetés a Vándorzászlóért VII.
Rendező szervezet:
Nyílröptetők Társasága
Helyszín: Pátyi Lovascentrum és Terápiás Park
Időpont: 2007. március 3.
Verseny jellege: tradis örömíjászverseny + csapatverseny a vándorzászlóért
Részt vevők: Berta Roland, Berta Edina, Módli Gergő, Módli Huba, Módli Béla, Keveházi Zsombor, Keveházi Botond, Keveházi Zoltán
Eredmények: Berta Edina ezüstérem, Keveházi Zsombor 11. helyezés, Keveházi Botond 14. helyezés, Berta Roland 16. helyezés, Pilisi Királyi Íjászok 9. helyezés

3. Rendező szervezet: Ajtony Népe Fejér Sárkány Nemzetsége/Lajdi Róbert
Helyszín: Zsombó, Colonia Eria
Időpont: 2007. február 11.
Verseny jellege: tradis örömíjászverseny
Részt vevők: Berta Roland, Berta Edina, Keveházi Zsombor, Keveházi Botond, Keveházi Zoltán

2. Rendező szervezet: Ajtony Népe Fejér Sárkány Nemzetsége/Lajdi Róbert
Helyszín:
Zsombó, Colonia Eria
Időpont: 2006. október 22.
Verseny jellege:
tradis örömíjászverseny
Részt vevők: Keveházi Zsombor, Keveházi Botond, Keveházi Zoltán

1. Aranysólyom íjásztalálkozó és verseny IV.
Helyszín:
Esztergom, Várhegy
Időpont: 2005. augusztus 21.
Verseny jellege:
tradis örömíjászverseny
Részt vevők: Keveházi Zsombor, Keveházi Botond

 

 

 

 

 

 

Elérhetőség ** Impresszum